top of page

Değerli Yatırımcı Adayımız;

Öncelikle Şehr-i Maraş 1920 franchisee adayı olmak için göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız,
İşletmecilerimizden beklentimiz kendi işinin başında durması veya işe yeterince ve verimli zaman ayırabilmesidir. İşletmecilerimizin kendi enerjilerini ve tecrübelerini yaptıkları işe ve şubeye aktarmalarını beklemekteyiz.

Düşük yatırım bütçesine sahipseniz,
Düşük yatırım bütçeleri ile şube sahibi olmanız ve yatırımınızı kısa vadede geri kazanmanız için gerekli çalışmalar sürekli devam etmektedir.

‘Ben bu işi bilmiyorum! Nasıl yaparım?’ endişesi taşıyorsanız,
İşletmecilerimiz hem Şehr-i Maraş 1920 işletim standartlarını ve hem de Şehr-i Maraş 1920 koşulsuz müşteri memnuniyeti tarzını benimsemeleri için şubeyi açmadan önce 1 haftalık aday eğitim programına tabi tutulmaktadır. Böylece işletmecilerimizin hiç bilmedikleri bir işi yüksek motivasyon ile yapabildikleri ve aynı zamanda ekiplerini eğitebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

Dondurma sektöründe ilk ve tek deneyimli, konusunda uzman Bölge Operasyon Yönetici kadrosuna sahip markayız. Operasyon ekibimiz şube açılış sürecinden başlamak üzere size işinizi geliştirme aşamasında her türlü desteği ve bilgiyi sağlar. Açılış sürecinde lokasyon analizi, mimari proje, şirket kurulumu ve şubenin resmi işlemleri, açılışa yönelik pazarlama planı ve şube açıldıktan sonra işin geliştirilmesi, eğitim ve şubenin denetlenmesi konusunda size destek vermektedir.
 

Müşteri odaklı iseniz,
Müşteri işimizin en önemli parçasıdır. Müşterinin olmadığı durumda şubelerin, franchisee’lerin ve markanın olması hiçbir şey ifade etmemektedir. Satış yapabilmemiz için müşteriye ve müşterinin daha sık alışveriş yapmasına ihtiyacımız vardır. Bu nedenle işimizin her aşamasında öncelikli olarak müşteri odaklı olmalıyız.


Tüm ihtiyaçlarınızın şubenizin kapısına kadar gelmesini istiyor ve Tedarik Zinciri, Lojistik Desteği almak istiyorsanız,
Şehr-i Maraş 1920, şubelerin ihtiyacı olan tüm ürünlerin tedariğini yaparak ve Türkiye’de ilk ve tek soğuk zincir lojistik kullanılarak şubelerine sevk edilmesini sağlayan tek markadır. Ürünlerin kalitesi ve lezzeti satın alma sürecinden başlayarak depoya, üretimden şubelere, tezgahtan müşteriye ulaşan bir zincir şeklinde sağlanır, takip edilerek izlenir ve raporlanır.

 

Reklam, pazarlama, kampanya çalışmalarında ulusal destek istiyorsanız,
Pazarlama ve Reklam Departmanımız Türkiye geneli tüm reklam ve pazarlama çalışmalarını yürütmektedir. Franchisee Danışmanlarımız ise yerel yapacağınız bölgenize özel çalışmalarda sizlere destek vereceklerdir.


 

Ve yukarıda belirlediğiniz her maddenin birden olmasını istiyorsanız;
Biz buradayız ve ailemizin yeni üyesini yani sizi bekliyoruz.

Franchise Başvuru Formu

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page